TOURING PADDLE BANDINIZI NASIL SEÇİLİR?

June 24, 2022
hakkında en son şirket haberleri TOURING PADDLE BANDINIZI NASIL SEÇİLİR?

Tur kürek panoları veya SUP Touring, tüm SUP panoları ve etkinliklerinin daha geniş yelpazesi içinde büyüyen bir disiplindir.Bir Gezici Kürek Tahtası, daha fazla keşif tarzı bir kürekle daha uzun ve daha fazla seyahat etme yeteneği isteyen SUP meraklıları için tasarlanmıştır.Rotanız sizi yakına da uzağa da götürsün, Touring Board'un depolama kapasitesinden, stabilitesinden ve takibinden emin olacaksınız. Doğru ekipman, uygun eğitim ve güvenlik ekipmanı ile bir gölde, nehirde veya okyanusta uzun bir mesafe kürek çekebilirsiniz. .

 

Touring Paddle Board Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

1. SUP turunuzda ne tür su kullanmayı planlıyorsunuz?

Farklı su türleri farklı zorluklar sunar, bu nedenle farklı tekne türleri, uzunlukları ve hatta SUP malzemelerine ihtiyacınız olabilir.Daha geniş veya daha geniş bir kuyruk daha dengeli olacaktır, ancak daha dar bir kuyruk daha hızlı olacak ve daha düz bir yola sahip olacaktır, bu nedenle performans stilinize bağlıdır.Gövde şekilleri, izleme, hız ve tahtanın dalgalara nasıl tepki verdiği konusunda büyük bir fark yaratır.

2. Bir gecede seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz?

Eğer öyleyse, SUP üzerindeki depolama kapasitesini kontrol ettiğinizden emin olun.Ekipmanınızı güvenli bir şekilde tutmak için yeterli sayıda D-halkası, bağlama veya bungee sistemi bulun

3. SUP'yi ne kadar uzağa göndereceksiniz?

Sürüş mesafesindeyseniz, her şeyi alabilirsiniz.Ancak bir uçağa veya trene biniyorsanız, şişme bir seyahat tahtası tercih etmek isteyebilirsiniz.

4. Satın almadan önce deneyin.

Araştırma önemlidir, ancak hiçbir şey suda sörf yapmaktan daha iyi olamaz.Bir arkadaşınızla konuşun, bir devre kartı ödünç alın ve demo için yerel satıcınızla iletişime geçin.

 

Touring Paddle Board'un Tipik Özellikleri

>>Daha uzun tahta - Gezi tahtaları tipik olarak 11' ve daha uzundur

>>Daha dar genişlik - kartın hızını ve verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır

>> Gövde şekli - Genel olarak, tur tahtaları, tahtanın sivri burnu ile suyu kesmesine izin veren deplasmanlı bir gövdeye sahip olacaktır.Bu, dalgaları sürmek ve yüzmek için tasarlanmış daha geniş ve daha kemerli bir planya gövdesi ile sözleşmelidir.

>> Dişli deposu, bağlamalar

 

Bir Touring Paddle Board için ne kadar ödemeyi beklemelisiniz?

Bu yıl, en yaygın fiyat noktalarınız yaklaşık 1275 dolar olan bir tur kürek tahtası için genellikle 820 ila 1999 dolar arasında herhangi bir yerde ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.Onları kesinlikle daha fazla veya daha az bulabilirsiniz, ancak bu, alışveriş yaparken size oldukça iyi bir temel sağlar.Aşağıdaki grafik, her bir fiyat aralığına giren Touring SUP'lerinin yüzdesini göstermektedir:

hakkında en son şirket haberleri TOURING PADDLE BANDINIZI NASIL SEÇİLİR?  0

Touring Paddle Board için iyi bir uzunluk nedir?

Ortalama 12'0" uzunluğa sahip, genellikle 10'4" ila 14'0" arasında değişen tur kürek tahtalarının uzunluğunu bulacaksınız. Her uzunluk farklı takaslar ve faydalar sunar, bu nedenle doğru uzunluk ayakta kürekçiler arasında değişir. ve deneyim seviyeniz, performans ihtiyaçlarınız ve kürek çektiğiniz su türleri Aşağıdaki grafik, her bir uzunluk aralığına giren Touring SUP'lerinin yüzdesini göstermektedir:

hakkında en son şirket haberleri TOURING PADDLE BANDINIZI NASIL SEÇİLİR?  1

 

Bir Touring Paddle Board'un ağırlığı genellikle ne kadardır?

Genel olarak konuşursak, çoğu tur kürek tahtası 22-34 pound arasında ve ortalama 27 pound civarında bir ağırlığa sahiptir.Ağırlık büyük ölçüde malzeme, boyut ve özelliklere göre belirlenecektir.Aşağıdaki grafik, her bir ağırlık aralığına giren Touring SUP'lerinin yüzdesini göstermektedir:

hakkında en son şirket haberleri TOURING PADDLE BANDINIZI NASIL SEÇİLİR?  2