Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd.

  • Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar Huarui
No. Çalışanları 200~300
Yıllık satış 8000000-10000000
Yıl kurulan 1997
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

Guangzhou Huarui Kayık ve Kürek Kurulu

 

 

Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. 1997 yılında kurulmuştur. Çin'deki kürek tahtası, kano, kuluçka makinesi ve diğer plastik ürünlerin ilk beş üreticisinden biridir.Şirket, ISO9001-2015 denetim ve testinden geçmiştir.50'den fazla ülke ve müşterinin OEM siparişi vermesine yardımcı olacak yüzlerce plastik ürün kalıbımız ve numunemiz var.Fabrikamızın misyonu, "müşterilerin tüm özelleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için dünyanın en profesyonel su ürünleri ve plastik ürünleri üreticisi olmaktır."

Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili 0

Bizim avantajlarımız
1. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere, özellikle Avrupa ve Amerika pazarı talebi ve müşteri gereksinimleri, sürece çok aşinadır ve üretilen ürünler, Avrupa ve Amerika pazarlarının endüstri standartlarını kesinlikle karşılamaktadır;
2. Kalite sabittir ve eski müşterilerin tekrarlama sırası %95 kadar yüksektir;
3. Stiller zengindir, piyasadaki geleneksel stillere ek olarak, Müşterileri çizimler veya numuneler sunmaya davet ediyoruz, OEM özelleştirmesi müşteri gereksinimlerine tam olarak uygun olarak yapılabilir;
4. Büyük ölçekli üretim ve zengin endüstri deneyimi nedeniyle, maliyet kontrolü ve üretim verimliliğinde diğer emsallerden tamamen üstünüz, Bu nedenle, aynı kalitede fiyatımız çok avantajlıdır.Fabrikayı ziyaret etmek ve soruşturma yapmak için dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz!

 

Geçmiş

Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. 1997 yılında kurulmuştur. Çin'de sörf tahtası, kayak, inkübatör ve diğer plastik ürünlerin ilk beş üreticisinden biridir. Şirket, ISO9001-2015 denetim ve testinden geçmiştir. 50'den fazla ülke ve müşterinin OEM siparişi vermesine yardımcı olacak yüzlerce plastik ürün kalıbımız ve numunemiz var. Fabrikamızın misyonu, "müşterilerin tüm özelleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için dünyanın en profesyonel su ürünleri ve plastik ürünleri üreticisi olmaktır."

 

Hizmet

Sörf tahtası ve kano üretimi ve satışı konusunda 20 yılı aşkın zengin deneyime sahip olan HUARUI, size çeşitli rahat ve endişesiz hizmetler sunma konusunda kendinden emin ve yetenekli.


OEM hizmeti: Eksiksiz bir altyapıya ve geniş bir ekibe dayanarak, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan çeşitli sörf tahtası ve kayak ürünlerini hızlı bir şekilde üretebiliriz.


ODM hizmeti: Enerjik Ar-Ge ekibi, pazar talebine ayak uydurabilir, pazarlanabilir tarzda ürünler tasarlayabilir ve size özelleştirilmiş işleme hizmetleri sağlayabilir.


Kalite Güvencesi: Normal kullanımda sınırlı bir garanti süresi sağlanabilir.


Nakliye Hizmeti: Yıllarca süren üretim ve operasyona güvenerek, ihtiyacı olan müşterilerimize ucuz ve kaliteli nakliye hizmetleri sunabiliyoruz.


Kesintisiz hizmet: Size samimi bakım sağlamak için 24 saat çevrimiçi satış öncesi ve satış sonrası hizmet.


HUARUI size büyük ve küçük çeşitli özelleştirilmiş hizmetler sağlayabilir.Sörf tahtası ve kano tasarımından rengine, logo üretimine, ambalaj tasarımına ve hatta bilimsel ve makul bir ulaşım planının formülasyonuna kadar hepimiz yapabiliriz.

Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Ekibimiz

HUARUI, zengin deneyime ve mükemmel teknolojiye sahip güçlü bir ekibe sahiptir.

Her biri büyük deneyime ve derin bilgiye sahip 20 kişilik bir Ar-Ge ekibimiz var, yalnızca temel sörf tahtası ve kano ürün parametrelerinin gereksinimlerini karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda size yüksek kaliteli ve düşük maliyetli kişiselleştirilmiş özelleştirme ihtiyaçları sağlıyor ve kendi kişisel ihtiyaçlarınızı yaratın. benzersiz benzersiz Stil ürünleri.

Yeterli deneyime ve yüksek üretim verimliliğine sahip 200'den fazla kişiden oluşan üretim ve montaj ekibi, büyük miktarlarda hızlı teslimat ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Titiz kalite kontrol departmanı, sıkı kontrolün her adımı sadece size yüksek kaliteli nitelikli ürünler sunmaktır.

24 saat çevrimiçi satış öncesi ve satış sonrası servis ekibi, size tatmin edici hizmet sunmak için her fırsatı kaçırmamak için.

 

Çin Guangzhou Huarui Plastic Co., Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın